Agenda

 

07-10-18 19.00 Geertekerk, Utrecht Bachcantatedienst, BWV 48
30-10-18 20.00 Ouro Verde, Londrina Coral Cantolanda en koren uit Brazilië en Columbia, i.s.m. solisten en Orquestra da Universidade Estadual de Londrina met Requiem van Mozart
01-11-18 12.30 Catedral, Londrina Coral Cantolanda met arias uit opera’s i.s.m. Grupo Barocco da UEL
02-11-18 20.00 Ouro Verde, Londrina Coral Cantolanda met werken van Poulenc, Lauridsen, Brahms, de Curitiba, e.a.
24-11-18 20.00 Nicolaïkerk, Utrecht Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, strijkers en Ko Zwanenburg, orgel met Songs of Hildegard, werken van Schneider en Ferko
25-11-18 15.30 Waalse Kerk, Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, strijkers en Ko Zwanenburg, orgel met Songs of Hildegard, werken van Schneider en Ferko
04-12-18 20.00 Doelen, Rotterdam Utrechtse Studenten Cantorij en Doelen Ensemble met De Beeldenstorm van Peter-Jan Wagemans
14-12-18 20.15 Noorderkerk, Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij met werken van Rheinberger, Tormis, Lepik, Saar, Uusberg e.a.
15-12-18 20.15 Geertekerk, Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met werken van Rheinberger, Tormis, Lepik, Saar, Uusberg e.a.
20-12-18 20.15 Mozes & Aaron, Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met kerstprogramma i.s.m. Beate Loonstra, harp met Ceremony of Carols van Britten en Magnum Mysterium van Jereb
21-12-18 20.15 Pieterskerk, Utrecht Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met kerstprogramma i.s.m. Beate Loonstra, harp met Ceremony of Carols van Britten en Magnum Mysterium van Jereb
22-12-18 20.15 nnb, Culemborg Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met kerstprogramma i.s.m. Beate Loonstra, harp met Ceremony of Carols van Britten en Magnum Mysterium van Jereb
25-01-18 20.15 Nicolaïkerk, Utrecht Neon op OPS, werken voor koor en live electronica van jonge componisten
16-03-18 20.15 Pieterskerk, Utrecht Kamerkoor Next met muziek van Kreek, Rautavara, Ligeti, Bardos, Kodaly e.a.
18-03-18 15.30 Oude Kerk, Soest Utrechtse Studenten Cantorij met Vasks, Sweelinck, Pärt, Ton de Leew, Eisenga, Nasveld
23-03-18 20.15 Academiegebouw, Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Vasks, Sweelinck, Pärt, Ton de Leew, Eisenga, Nasveld
24-03-18 20.00 Zeeuwse Concertzaal, Middelburg Utrechtse Studenten Cantorij met Vasks, Sweelinck, Pärt, Ton de Leew, Eisenga, Nasveld
19-04-18 20.15 Oudhoornse Kerk, Alphen ad Rijn Hollands Vocaal Ensemble en Prisma Strijktrio met Micháns, Vasks, Wammes, Esenvalds en een première van William Knight
21-04-18 16.30 Nieuwe Kerk, Haarlem Hollands Vocaal Ensemble en Prisma Strijktrio met Micháns, Vasks, Wammes, Esenvalds en een première van William Knight
22-04-18 20.15 Waalse Kerk, Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble en Prisma Strijktrio met Micháns, Vasks, Wammes, Esenvalds en een première van William Knight
18-05-18 20.15 Orgelpark, Amsterdam Neon i.s.m. Laurens de Man met composities van compositiestudenten Conservatorium Amsterdam
22-06-18

30-06-18

20.15
16.00
Lutherse Kerk, Utrecht
Culemborg
Kamerkoor Next met Ardo d’Amore, madrigalen van Monteverdi & Gesualdo, psalmen van Sweelinck en motetten van Schütz
23-06-18 20.15 Nicolaïkerk, Utrecht Hollands Vocaal Ensemble & US Cantorij met Concert voor Koor van Schnittke
24-06-18 15.30 Dominicuskerk, Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble & US Cantorij met Concert voor Koor van Schnittke