Archief

24-12-16 Ede Kamerkoor Next i.s.m. Jan Terlouw, Songs of Innocense
23-12-16 Utrecht Kamerkoor Next i.s.m. Jan Terlouw, Songs of Innocense
18-12-16 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij  met La Guitarra i.s.m. Stefan Gerritsen, werk de Man, Beljon, Dirriwachter, Jennefelt, Heppener
16-12-16 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij  met La Guitarra i.s.m. Stefan Gerritsen, werk de Man, Beljon, Dirriwachter, Jennefelt, Heppener
26-11-16 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij op Tenso Festival met werken van Heppener en een première van Anna Michailova
25-11-16 Utrecht Kamerkoor Next met Songs of Experience, werken van Tallis, Tavener, Howells, Elgar, en premières van William Knight
30-10-16 Amsterdam Kamerkoor Neon met werken van Ad Wammes en Gerard Beljon
29-10-16 Doetichem Kamerkoor Neon met werken van Ad Wammes en Gerard Beljon
15-10-16 Vitória, BR Hollands Vocaal Ensemble met Brahms, Mendelssohn, Sweelinck, de Vitória, Pärt, Sviridov, Schnittke en Whitacre
14-10-16 Vitória, BR Hollands Vocaal Ensemble met Brahms, Mendelssohn, Sweelinck, de Vitória, Pärt, Sviridov, Schnittke en Whitacre
12-10-16 Cambé, BR Hollands Vocaal Ensemble met Brahms, Mendelssohn, Sweelinck, de Vitória, Pärt, Sviridov, Schnittke en Whitacre
11-10-16 Londrina, BR Hollands Vocaal Ensemble & Orquestra da Universidade Estadual de Londrina (UEL) , Coronation Anthems van Handel
09-10-16 São Paulo, BR Hollands Vocaal Ensemble & Coro Comunicantus van de Universidade de São Paulo (USP)
01-10-16 Utrecht Kamerkoor Neon met een nieuwe compositie van Christiaan Richter voor koor, kinderkoor, blazers, orgels en beiaard
29-09-16 Utrecht Kamerkoor Neon met een nieuwe compositie van Christiaan Richter voor koor, kinderkoor, blazers, orgels en beiaard
25-09-16 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble met Brahms, Mendelssohn, Sweelinck, de Vitória, Pärt, Sviridov, Schnittke en Whitacre
04-09-16 Heeswijk Dinther Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
02-09-16 Utrecht Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
04-08-16 Heeswijk Dinther Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
02-08-16 Utrecht Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
30-07-16 Nürnberg Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
29-07-16 Markt Nordheim Slotkoor met Time will say nothing, werken van Escher, Eespere, Sweelinck, Tormis, Mendelssohn en Manneke
02-07-16 Deventer Utrechtse Studenten Cantorij met Water en Vuur, werken van Lauridsen, Ploeg, Vasks, Tipett en Gesualdo
19-06-16 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij met Water en Vuur, werken van Lauridsen, Ploeg, Vasks, Tipett en Gesualdo
17-06-16 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Water en Vuur, werken van Lauridsen, Ploeg, Vasks, Tipett en Gesualdo
11-06-16 Milaan (I) Tournée Kamerkoor Next met programma Labyrinth, o.a. Palestrina, Rautavaara, Whitacre
10-06-16 Lodi, (I) Tournée Kamerkoor Next met programma Labyrinth, o.a. Palestrina, Rautavaara, Whitacre
05-06-16 Utrecht Tournée Kamerkoor Next met programma Labyrinth, o.a. Palestrina, Rautavaara, Whitacre
24-04-16 Utrecht Hollands Vocaal Ensemble & Prisma Strijktrio met de Juiste Snaar, nieuwe werken van Beljon, Dykstra, Micháns, Sommerro, Glass, e.a.
23-04-16 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble & Prisma Strijktrio met de Juiste Snaar, nieuwe werken van Beljon, Dykstra, Micháns, Sommerro, Glass, e.a.
21-04-16 Alphen ad Rijn Hollands Vocaal Ensemble & Prisma Strijktrio met de Juiste Snaar, nieuwe werken van Beljon, Dykstra, Micháns, Sommerro, Glass, e.a.
09-04-16 Amsterdam Kamerkoor Neon met Amsterdams Stabat Mater, nieuwe werken van studenten compositie Conservatorium Amsterdam
02-04-16 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Ties Mellema, saxofoon met composities van o.a. Manneke, Willem van Merwijk, Kagel
01-04-16 Leiden Utrechtse Studenten Cantorij met Ties Mellema, saxofoon met composities van o.a. Manneke, Willem van Merwijk, Kagel
31-03-16 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Ties Mellema, saxofoon met composities van o.a. Manneke, Willem van Merwijk, Kagel
05-03-16 Utrecht Kamerkoor Next met Vibrating, werken van Welmers, van Berkum, Straesser en Micháns
03-03-16 Utrecht Kamerkoor Neon met nieuwe composities van Rutger de Groot en Rutger van der Vliet
14-02-16 Utrecht Kamerkoor D’Allure i.s.m. koperkwartet, nieuwe compositie van Goorhuis en Post, en werken van Strategier, Ton de Leeuw, e.a.
13-02-16 Amsterdam Kamerkoor D’Allure i.s.m. koperkwartet, nieuwe compositie van Goorhuis en Post, en werken van Strategier, Ton de Leeuw, e.a.
15-01-16 Amsterdam Kamerkoor Neon met een nieuwe compositie van Stan Verberkt bij een film van Kees Hin
13-12-15 Leiden Utrechtse Studenten Cantorij met Natus est, muziek van Palestrina, Gabrieli, Poulenc en William Night
11-12-15 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Natus est, muziek van Palestrina, Gabrieli, Poulenc en William Night
29-11-15 De Bilt Kamerkoor Next met Immortal Bach & Sweelinck
27-11-15 Utrecht Kamerkoor Next met Immortal Bach & Sweelinck
22-11-15 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met het programma De Russische Ziel
21-11-15 Haarlem Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met het programma De Russische Ziel
06-10-15 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij i.s.m. Agria Swara uit Indonesië
11-09-15 Den Bosch Brabants Kamerkoor en Coro Unicanto uit Brazilië met Braziliaanse koormuziek
06-09-15 Doorwerth Slotkoor met Soupir, werken van Brahms, Reger, Ravel, Sweelinck, Ton de Leeuw, Evers, Abols, Vasks
04-09-15 Utrecht Slotkoor met Soupir, werken van Brahms, Reger, Ravel, Sweelinck, Ton de Leeuw, Evers, Abols, Vasks
28-07-15 Pécs (H) Discovery Atelier over Philip Glass tijdens Europa Cantat 2015
25-07-15 Nürnberg (D) Slotkoor met Soupir, werken van Brahms, Reger, Ravel, Sweelinck, Ton de Leeuw, Evers, Abols, Vasks
24-07-15 M. Nordheim (D) Slotkoor met Soupir, werken van Brahms, Reger, Ravel, Sweelinck, Ton de Leeuw, Evers, Abols, Vasks
11-07-15 Utrecht Slotconcert Kurt Thomas Cursus 2015
21-06-15 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij met Twilight Zone, werken van Martin, Beljon, Whitacre, Lauridsen, Miskinis
20-06-15 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Twilight Zone, werken van Martin, Beljon, Whitacre, Lauridsen, Miskinis
31-05-15 Utrecht Kamerkoor Next met oude en nieuwe muziek
17-05-15 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam het Hollands Glorie, m.m.v. Pamela Smits, cello en Maarten den Hengst, piano
25-04-15 Amsterdam Neon, het Koor voor Nieuwste Muziek met Amsterdams Requiem van compositiestudenten Conservatorium Amsterdam
24-04-15 Purmerend Utrechtse Studenten Cantorij met (Non)sense, werken van Brahms, Mendelssohn, Riley, Kratochwill, Bergman, Zviv
19-04-15 Amsterdam Brabants Kamerkoor en Hollands Vocaal Ensemble met Upovanje, o.a. Concert voor Koor van Schnittke
18-04-15 Den Bosch Brabants Kamerkoor en Hollands Vocaal Ensemble met Upovanje, o.a. Concert voor Koor van Schnittke
12-04-15 Amsterdam Attacca Ensemble met Another Look at Harmony van Philip Glass
10-04-15 Middelburg Attacca Ensemble met Another Look at Harmony van Philip Glass en Battle Hymns van David Lang
04-04-15 Haarlem Attacca Ensemble met Another Look at Harmony van Philip Glass en Battle Hymns van David Lang
27-03-15 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met (Non)sense, werken van Brahms, Mendelssohn, Riley, Kratochwill, Bergman, Zviv
21-03-15 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij met (Non)sense, werken van Brahms, Mendelssohn, Riley, Kratochwill, Bergman, Zviv
07-03-15 Utrecht Attacca Ensemble met Another Look at Harmony van Philip Glass
05-03-15 Utrecht Neon, het Koor voor Nieuwste Muziek met nieuwe composities voor koor en live electronica
15-02-15 Utrecht Kamerkoor D’Allure en Beate Loonstra, harp werken van Holst, Howells, Elgar, Kreek, Sisask en Pärt
14-02-15 Amsterdam Kamerkoor D’Allure en Beate Loonstra, harp werken van Holst, Howells, Elgar, Kreek, Sisask en Pärt
18-01-15 Den Bosch Brabants Kamerkoor m.m.v. Hayo Boerema met Christmas & Carols, werken van Britten, Stanford, Rutter e.a.
21-12-14 Heeswijk Brabants Kamerkoor m.m.v. Hayo Boerema met Christmas & Carols, werken van Britten, Stanford, Rutter e.a.
20-12-14 Hooge Zwaluwe Brabants Kamerkoor m.m.v. Hayo Boerema met Christmas & Carols, werken van Britten, Stanford, Rutter e.a.
14-12-14 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij & The Northern Consort Hohe Messe van Bach
13-12-14 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij & The Northern Consort Hohe Messe van Bach
30-11-14 Groningen Attacca Ensemble m.m.v. Lavinia Meijer, muziek van Philip Glass
28-11-14 Nijmegen Attacca Ensemble m.m.v. Lavinia Meijer, muziek van Philip Glass
26-11-14 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, m.m.v. Ko Zwanenburg en Dorien Schouten, orgels. Muziek van Pärt (o.a. Berliner Messe) en Hansson
23-11-14 Haarlem Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, m.m.v. Ko Zwanenburg en Dorien Schouten, orgels. Muziek van Pärt (o.a. Berliner Messe) en Hansson
22-11-14 Den Haag Attacca Ensemble m.m.v. Lavinia Meijer, muziek van Philip Glass
21-11-14 Utrecht Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, m.m.v. Ko Zwanenburg en Dorien Schouten, orgels. Muziek van Pärt (o.a. Berliner Messe) en Hansson
16-11-14 Rotterdam Attacca Ensemble m.m.v. Lavinia Meijer, muziek van Philip Glass
28-10-14 Londrina (BR) Brabants Kamerkoor met tourneeprogramma Brasil e Holanda
19-10-14 Ravenstein Brabants Kamerkoor met tourneeprogramma Brasil e Holanda
18-10-14 Den Bosch Brabants Kamerkoor met tourneeprogramma Brasil e Holanda
07-09-14 Amsterdam Slotkoor met En Fleur, werken van Micháns, Poulenc, Messiaen, Ton de Leeuw, Daniel-Lesur, Sweelinck
31-08-14 Les Tons (F) Utrechtse studenten Cantorij met Nuit d’Amour, werken van Poulenc, Micháns, Sweelinck, Saint-Saens, Messiaen, di Lasso
30-08-14 Voisey (F) Utrechtse studenten Cantorij met Nuit d’Amour, werken van Poulenc, Micháns, Sweelinck, Saint-Saens, Messiaen, di Lasso
29-08-14 Fayl-Billot (F) Utrechtse studenten Cantorij met Nuit d’Amour, werken van Poulenc, Micháns, Sweelinck, Saint-Saens, Messiaen, di Lasso
28-08-14 Bourbonne (F) Utrechtse studenten Cantorij met Nuit d’Amour, werken van Poulenc, Micháns, Sweelinck, Saint-Saens, Messiaen, di Lasso
26-07-14 Nürnberg (D) Slotkoor met En Fleur, werken van Micháns, Poulenc, Messiaen, Ton de Leeuw, Daniel-Lesur, Sweelinck
25-07-14 Nordheim (D) Slotkoor met En Fleur, werken van Micháns, Poulenc, Messiaen, Ton de Leeuw, Daniel-Lesur, Sweelinck
13-07-14 Veghel Koor Nieuwste Muziek op Fabrique Magnifique in graansilo’s, muziek van Bart van Dongen
29-06-14 Amsterdam Hollands Vocaal eEsemble Amsterdam met motetten van Guerrero
22-06-14 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Nuit d’Amour, lustrum programma met Micháns, Poulenc, Messiaen, Ravel en Martin
20-06-14 Amsterdam Utrechtse Studenten Cantorij met Nuit d’Amour, lustrum programma met Micháns, Poulenc, Messiaen, Ravel en Martin
25-05-14 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met Lilili, Nederlandse muziek van Koetsier, Röntgen, Badings, Escher, de Leeuw en Geza Frid
24-05-14 Haarlem Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met Lilili, Nederlandse muziek van Koetsier, Röntgen, Badings, Escher, de Leeuw en Geza Frid
18-05-14 Den Bosch Brabants Kamerkoor met Binnenste Buitengewoon, premières van Daan Manneke, Bart van Dongen, Maurice Pirenne en de Mis van Stravinsky
27-02-14 Utrecht Koor Nieuwste Muziek op E-live in de Nicolaïkerk, premières van Roeland en Kroon
09-02-14 Amsterdam Kamerkoor D’Allure met Mitten wir im Leben sind, werken van Brahms, Mendelssohn, Schütz, Distler, Mauersberger
08-02-14 Utrecht Kamerkoor D’Allure met Mitten wir im Leben sind, werken van Brahms, Mendelssohn, Schütz, Distler, Mauersberger
31-01-14 Utrecht Utrechtse Studenten Cantorij met Wie ein Kind, werken van Norgard, Heppener, Pärt, Rutter en anderen
26-01-14 Amersfoort Utrechtse Studenten Cantorij met Wie ein Kind, werken van Norgard, Heppener, Pärt, Rutter en anderen
25-01-14 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met De Gevoelige Snaar, werken van Beljon, Heppener, Vasks, Dijkstra, Nystedt
23-01-14 Alphen ad Rijn Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met De Gevoelige Snaar, werken van Beljon, Heppener, Vasks, Dijkstra, Nystedt
19-01-14 Den Bosch Brabants Kamerkoor met Traditie en Avontuur, werken van Stravinsky, Ives, Orff, Bartok, Ton de Leeuw en Geza Frid
datum plaats programma
09-13
10-13
Middelburg
Laren
Amersfoort
Den Haag
Amsterdam
Veenendaal
Haarlem
Attacca Ensemble i.s.m. Lavinia Meijer met Philip Glass, delen uit Einstein on the Beach, Aknaten en Hydrogen Jukebox
10-13 Grave
Den Bosch
Brabants Kamerkoor met Hemellicht, werken van Gjeillo, Whitacre, O’Regan, Jackson, Pärt en Pearsall
07-13 Markt Nordheim
Nürnberg
Amsterdam
Slotkoor met Sternstunde, met Friede auf Erde van Schönberg, premières van Beljon en Bikkembergs, werken van Esenvalds, Sweelinck en Guerrero
06-13 Leiden Leidse koren op het LAKF met de première van Blicke van Leonard Evers
06-13 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble met Songs and Shakespeare, werken van Martin, Vaughan Williams, Britten en Glass
06-13 Woerden
Utrecht
Utrechtse Studenten Cantorij met Kind of Minimal, werken van Glass, Reich, Cage, Whitacre, Pärt, Mäntyjärvi
04-13 Utrecht
Amsterdam
Zeist
Utrechtse Studenten Cantorij met NL.nl premières van Nasveld, Numan, Brand, Verdonk, Verberkt en werken van Micháns, Beljon en Wammes
03-13 Den Bosch Brabants Kamerkoor met Harmonie, i.s.m. Klaas Hoek, harmonium. Werken van Brahms, Mendelssohn, Bruckner, Liszt, Wagner
03-13 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble met Ein rein Herz, werken van Mendelssohn, Brahms, Bruckner, Distler en Schütz
02-13 Enschede
Wageningen
Attacca Ensemble & Lavinia Meijer met werken van Philip Glass
12-12 Den Bosch Brabants Kamerkoor & The Northern Consort met Kerst in Venetië werken van Monteverdi, Gabrieli, Schütz en Allegri
11-12 Utrecht
Driebergen
Utrechtse Studenten Cantorij met Love and Eternity werken van Escher, Elgar, Sandström, Vaughan Williams, Whitacre en Jackson
11-12 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble met muziek van T.L de Victoria
10-12 Den Bosch
Leiden
Attacca Ensemble met Madrigal Opera van Glass en David Lang
10-12 Rosmalen Brabants Kamerkoor met werken van Sweelinck, Nees, Bikkembergs en Manneke
09-12 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble met Pärt & Polyfonie II, werken van Pärt, Willaert, Festa en de Wert
07-12 Markt Nordheim
Nürnberg
Amsterdam
Slotkoor met Cry ² werken van Sweelinck, Gombert, Clemens non Papa, Cage, Heppener, Mendelssohn
06-12 Utrecht
Harmelen
Utrechtse Studenten Cantorij met Canti e Lamenti, werken van Monteverdi, Berio, Andriessen, Pizzetti, Heppener en anderen
06-12 Hoorn
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble & The Northern Consort met werken van BAch, Telemann, Graupner en Bruhns
05-12 Grave Banda di Cantatori met Polyfonie en Improvisatie, werken van di Lasso, de Victoria, Lobo, Willaert en Palestrina
05-12 Utrecht Utrechtse Stdenten Cantorij, herdenkingsconcert met onder andere Wie liegt die Stadt so wüst van Mauersberger
04-12 Helmond
Den Bosch
Mol (B)
Brabants Kamerkoor met Vlamingen en Nederlanders II, werken van Bikkembergs, Nees, Manneke en Sweelinck, ism Klaas Hoek, Harmonium
03-12 Zeist
Utrecht
Utrechtse Studenten Cantorij & The Northern Consort met Johannes Passion van J.S. Bach
03-12 Middelburg
Amsterdam
Attacca Ensemble met Madrigal Opera van Glass en The Little Match Girl Passion van Lang
02-12 Soest
Amsterdam
Holland Vocaal Ensemble & cellist Stephan Heber met Svyati van Tavener, Stabat Mater van Nystedt en werken van Kreek, Grieg, Kostiainen, Mostad en Hammerth
12-11 Den Bosch Brabants Kamerkoor & The Northern Consort met Weihanchtsoratorium delen 1, 3, 5 en 6 van Bach en motet van Mendelssohn
11-11 Eindhoven Festivalkoor Korenfestival Eindhoven 2011 – uitvoering van opdrachtcompositie van Bart van Dongen
10-11 Leiden Projectkoor samengesteld uit 200 koorleden uit Leiden – uitvoering van Night walks, scattering poems, opdrachtcompositie van Daan Verlaan
10-11 Soest
Amsterdam
Utrecht
Utrechtse Studenten Cantorij met Die Nacht ist kommen, werken van Bach, Mendelssohn, Brahms, Reger, Poulenc, Nasveld en Porcelijn
10-11 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble met Musica Classica Brasileira, ism Música Temprana olv Adrian van der Spoel, Braziliaanse oude en hedendaagse muziek
09-11 Velp
Den Bosch
Brabants Kamerkoor met Songs foor Capella, werken van Britten, Glass, Copland, Wesley, Tavener, Whitacre
07-11 Markt Nordheim (D)
Nürnberg (D)
Amsterdam
Slotkoor met Ein sanftes Licht: Élegie pour les villes détruites van Ton de Leeuw en werken van Sweelinck, Lobo, Victoria, Brahms, Vasks en Rands
06-11 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met Pärt en de Polyfonie, werken van Gombert, Willaert, Obrecht, Josquin, Isaac en Pärt
06-11 Utrecht
Driebergen
Zeist
Utrechtse Studenten Cantorij met Show de Vozes, Nederlandse en Braziliaanse a capella muziek, Escher, Ton de Leeus, Josquin, Sweelinck, Pitombeira, de Curitiba
05-11 Amsterdam Amsterdams Bach College met cantate BWV 150 en première van Toek Numan, voor koor, ensemble en solist
05-11 Grave Attacca Ensemble met Kanon Pokajanen van Arvo Pärt
04-11 Den Bosch Brabants Kamerkoor met Johannes Passion van Bach
04-11 Utrecht
Driebergen
Den Haag
Utrechtse Studenten Cantorij met Requiem Duruflé, Rechants van Messiaen, Motetten van Poulenc
03-11 Amsterdam Attacca Ensemble met Kanon Pokajanen van Arvo Pärt
02-11 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met delen uit Cinq Rechants van Messiaen, SOund Patterns van Rands, en psalmen van Mostad, Sweelinck, Bikkembergs en Roosendael
12-10 Den Bosch
Breda
Brabants Kamerkoor en The Northern Consort met The King of kings, werken van Handel, Purcell en Whitacre
11-10 Brazilië Tournee met de Utrechtse Studenten Cantorij naar Londrina, Vitória en São Paulo
10-10 Utrecht USCantorij en Bragi a capella met Sweelinck, Josquin, Ton de Leeuw, Curitiba, Pitombeira
10-10 Amsterdam
Middelburg
Utrecht
Attacca Ensemble met Kanon Pokajanen van Arvo Pärt
10-10 Amsterdam PAdam koor en Sweelinck Ensemble van het Conservatorium met Canticum Sacrum van Stravinsky en Manneke en Schnebel
09-10 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble en Barocco Loco met Schütz, Mangon, da Viadana en Gabrieli
09-10 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble met Opera Pietje, operakoren van Verdi en Puccini
07-10 Seehaus, D
Offenbach, D
Slotkoor met Taube auf dem Dach, werken van di Lasso, Sweelinck, Krenek, Nystedt, Beljon, Reger
06-10 Den Bosch
Utrecht
Amsterdam
Utrechtse Studenten Cantorij met lustrumprogramma Dreams, werken van Sweelinck, Boulanger, Poulenc, Claesen, Nystedt, Whitacre en een première van Bart van Dongen
05-10 Loppersum Northern Consort met I have many times thougt Peace had come, werken van Simons, Barber, Escher, Vaughan Williams
04-10 Den Bosch
Leuven, B
Brabants Kamerkoor met Vlamingen en Nederlanders, werken van Nees, Bikkembergs, Manneke, Sweelinck, Josquin en een première van Frankhuijzen
03-10 Hoofddorp Vocaal Ensemble Corde Vocali met passiemuziek van da Vitoria, di Lasso en Pärt
03-10 Rotterdam
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, Northern Consort en solisten met Johannes Passion van Bach
02-10 Nijmegen
Utrecht
Leiden
Groningen
Amsterdam
Nederlands Studenten Kamerkoor met werken van Pärt, Tavener, Chilcott, Vriend, Nees, en een première van Wagenaar
02-10 Velp, Nijmegen Northern Consort met I have many times thougt Peace had come, werken van Somins, Barber, Escher, Vaughan Williams
01-10 Utrecht
Den Haag
Hollands Vocaal Ensemble met Chorus ex Machina, werken voor koor en live en electronica van Woof, Bruinen, Koenders en Tamminga
12-09 Den Bosch
Breda
Brabants Kamerkoor, The Northern Consort en vocale solisten met Hohe Messe van Bach
12-09 Amstelveen Vocaal Ensemble Corde Vocali en instrumentalisten met Buxtehude, Schelle, Schütz en BWV 150
11-09 Wijk bij Duurstede
Utrecht
Zeist
Utrechtse Studenten Cantorij, het Universiteiskamerkoor met Dans en Krans, muziek van Morley, Tomkins, Byrd, Britten en Requiem van Howells
11-09 Amstelveen Vocaal Ensemble TIEN en Barbara Tetenberg, Fokko Oldenhuis, clavecimbel werken van Schütz en Monteverdi
11-09 Den Bosch
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met Chorus ex Machina, vier premières van Tamminga, Woof, Koenders en Bruinen voor koor en live electronica
10-09 Middelburg
Amsterdam
Utrecht
Den Bosch
Attacca Ensemble, Barbara Tetenberg en instrumentaal ensemble met hoogtepunten uit Einstein on the Beach van Philip Glass
07-09 Seehaus (D)
Amsterdam
Slotkoor met werken van Sweelinck, Lobo, Bonato, Bergman, Bikkembergs, Whitacre
06-09 Nijmegen Universitair Kamerkoor Audite Nova uit Nijmegen met werken van Haydn, Brahms, Elgar, Lauridsen, Oltra en Pitombeira
06-09 Den BoschTilburgMol (B) Brabants Kamerkoor, Carl van Eijndhoven en Milena Dukanovic met Voices, Pipes and Bells met premières voor koor, orgel en beiaard van van Balkom, Frankhuijzen en van Dongen en werken van Pirenne
05-09 TolbertWittelte Northern Consort en actrice Margot Nies met teksten van Dickinson op muziek van ter Veldhuis, Escher, Simons, Barber en Britten
05-09 Amsterdam TIEN met Monteverdi en Schütz
05-09 Monnickendam P’DAM met Bach cantate BWV 196 en Graupner Also hat Gott die Welt geliebet
04-09 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble met I shall keep singing van Dirriwachter en werken van Heppener en Schroyens mmv instrumetalisten en actrce Margot Nies
03-09 Titus Ged
Nijmegen
Nijmeegs Universitair Kamerkoor Audite Nova met werken van Morales, Lobo, Guererro, Pitombeira, Villa Lobos, Rodrigo, Oltra
03-09 Den Bosch
St. Catrien
Brabants Kamerkoor met werken van Maurice Pirenne onder auspiciën van de Stichting Maurice Pirenne, onder ander Cantico del Sole, O sage Dichter, Ave verum corpus ea
12-08 Amsterdam
Westerkerk
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam ism Jong Excelsior met onder andere Christmas Cantate van Pinkham, Whitacre, Lauridsen, Rachmaninov, Tschaikovsky, Guerrero
12-08 Breda
Den Bosch
Brabants Kamerkoor met Noël! Nederlandse première van Le Massacre des Innocents van Charpentier, en verder Poulenc, Bouzignac en Messe de Minuit van Charpentier ism Northern Consort en vocale solisten
12-08 Ravenstein, Soeterbeeck Audite Nova met O magnum mysterium, werken van Lauridsen, Sweelinck, Josquin, Nasveld, Kostiainen, Rachmininov
11-08 Holysloot
Amsterdam
Haarlem
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met There sits a man, werken van Tallis, Byrd, MacMillan, Whitacre, Sawer en Requiem van Howells
10-08 Antwerpen Audite Nova ism Audite Nova Antwerpen, met Sweelinck, Nasveld, Andriessen, Josquin
10-08 Amsterdam
Utrecht
Attacca Ensemble met Kneeplays, Vessels en Antoher Look at Harmony van Philip Glass en een première van Bert Matter in samenwerking met Maartje Kroon, viool en Erwin Weerstra, Ko Zwanenburg en Jetty Podt, orgel
10-08 Utrecht
Nijmegen
Antwerpen
Audite Nova met Van huis uit: Josquin, Obrecht, Sweelinck, Manneke, Roosendael, Nasveld, Andriessen en première van Sander Vermeulen
05-08 Den Bosch en Velp Brabants Kamerkoor met Da pacem Domine, werken van von Bingen, Purcell, Pärt, Sandström, Britten en Whitacre
04-08 Monnickendam Wir müssen durch viel Trübsal gehen, cantate BWV 146 – concert met koor, solisten en instrumentalisten van P’Dam en Wim Dijkstra, orgel
04-08 Amseterdam Ein deutsches Requiem van Brahms en 3 motetten opus 110 met het Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam, Barbara Tetenberg, Niklaus Kost, Jan Paul Grijpink en Ernst Munneke
04-08 Nijmegen Van Noorderlicht tot Oosterkim – concert met Audite Nova, werken van Tschaikovsky, Rachmaninov, Archangelsky, Pärt, Gorecki, Nystedt, Kostiainen, Rautavaara
12-07 Den Bosch en Breda Maria Vespers van Monteverdi – Brabants Kamerkoor, The Northern Consort, Schola Gregoriana en vocale solisten
12-07 Amsterdam KinderKerstConcert – Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met een speciaal concert voor kinderen met Berio, Rautavaara, Rachmaninov, Ramirez, Bank, van Dorp
11-07 Utrecht en Nijmegen Ode on celestial music – lustrumconcerten met Nijmeegs Universitair Kamerkoor Audite Nova met première van Ad Wammes, Bernstein Chichester Psalm, Ives Psalm 90 , Three Songs of Faith van Whitacre
10-07 Haarlem en Amsterdam Vox Neerlandica – Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam met werken van Obrecht, Sweelinck, Josquin, Andre Douw, Gerard Beljon, Huub Kerstens en Daan Manneke
10-07 Utrecht en Leiden Silence – Leids Project Koor met werken van di Lasso, Sweelinck, Nystedt, Pärt, de Leeuw, Jennefelt en Whitacre
06-07 Rosmalen en Utrecht God Geklaagd – Brabants Kamerkoor met werken van Mendelssohn, Brahms, Reger, Ginastera, Villa Lobos en Poulenc
06-07 Amsterdam première opera Sita’s Liberation met gamelanensemble Multifoon en Doelenstrijkkwartet, slagwerkers, solisten en koor
06-07 Groningen en Middelbert Banda di Cantatori & The Northern Consort met cantates van Telemann, Graupner en Bach
05-07 Groningen The Northern Consort & Maaike Poorthuis met muziek van Simons, Escher, ter Veldhuis, Britten en Barber
04-07 Nijmegen Toondichters – Audite Nova met Lauridsen, Debussy, Poulenc, Whitacre, Miranda en Rautavaara
03-07 Amsterdam
Den Bosch
Zaltbommel
Breda
Matthäus Passion van Bach, Brabants Kamerkoor, Hollands Vocaal Ensemble, The Northern Consort en vocale solisten
12-06 Amsterdam Hollands Vocaal Ensemble met KinderkerstConcert, werken van Rachmaninov, Tschaikovsky, Kelemen, Martinu, Britten ism Kirsten van den Hoogen, harp
12-06 Nijmegen Audite Nova met Kerstvespers van Monteverdi en werken van Schütz en Gabrieli ism The Northern Consort
12-06 Den Bosch
Breda
Brabants Kamerkoor met Misa Criolla, Navidad Nuestra van Ramirez ism Ensemble Ricardo Mendeville en motetten van Ginastera en Villa Lobos
10-06 Haarlem
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble met Lo cor ferito – Bonato, Monteverdi, Berio, Petrassi, Pärt, Whtiacre en Heppener
06-06 Harlingen Leeuwarder Kamerkoor – La Armada, met Flecha, Guerrero, Grau en Halffter
06-06 Nijmegen
Arnhem
Nijmeegs Universitair Kamerkoor Audite Nova – Traurig und Toll, met Schütz, Schein, Mendelssohn, Brahms, Reger, Distler en Hindemith
06-06 Den Bosch Brabants Kamerkoor met compositieopdracht van Pirenne voor koor, orgel en beiaard, Psalm 90 van Ives en motetten van Poulenc
05-06 Utrecht Workshop De Profundis: Schütz en Lidholm
04-06 Utrecht
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble Amsterdam – Música Brasileira werken van Marlos Nobre, Henrique de Curitiba, Liduino Pitombeira en José Penalva (allen Ned.premières) en Villa Lobos
04-06 Den Bosch Brabants Kamerkoor – Via Crucis van Liszt, Quatre motets pour un temps de pénitence van Poulenc en motetten van di Lasso en Reger, met Jan Paul Grijpink, piano en harmonium en Florian Just, bariton
01-06 Nijmegen Nijmeegs Universitair Kamerkoor Audite Nova – Hear my prayer, o Lord: Tomkins, Weelkes, Purcell, Pärt, Sandström en Jennefelt
02-06 Groningen Banda di Cantatori en The Northern Consort met cantates van Bach en Buxtehude en motetten van Schütz
12-05 Hooge Zwaluwe
Heeswijk
Brabants Kamerkoor met Ceremony of Carols van Britten, Rachmaninov en Tschaikovsky
11-05 Utrecht
Amsterdam
Hollands Vocaal Ensemble – Adieu Tristesse: Poulenc, Ravel, Gombert, Straesser, Kelemen en Lauridsen
11-05 Breda
Den Bosch
Brabants Kamerkoor – Ein deutsches Requiem van Brahms, met Jan Paul Grijpink en Ernst Munneke piano, Annemarie Kremer sopraan, Robbert Muuse bariton
10-05 Groningen
Slochteren
Banda di Cantatori – Ardo d’amore: madrigalen van Marenzio, Monteverdi en Gesualdo
07-05 Arnhem Hollands Vocaal Ensemble met Heppener, Ton de Leeuw, Whitacre en Woof in het International Koorfestival Arnhem